Rokokový stůl
ořechové a dubové dřevo, ořechová dýha, čtyři esovité nohy, odnímatelná obdélná deska, na vrchu intarzovaná kartuše se šachovnicí, střední Evropa, 3. čtvrtina 18. století, 78 x 121x 83 cm, restaurovaný stav (Zí)
03.12.2016 - 14:00
CZK 50.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 36.000,-
Rokokový stůl
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 03.12.2016 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prag |
Prohlídka: | 19.11. - 03.12.2016 |